Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ. Всеукраїнські змагання зі спортивного більярду „Комбінована піраміда”. Звіт. Перший день змагань.

Вільна Країна - Вільна піраміда. Зірки більярду в Києві!

Закінчився турнір на підтримку Збройних Сил України з "комбінованої піраміди" зі змінами у більярдному клубі "Лідер", Київ. Генеральним спонсором турніру була компанія "Автомагістраль Південь". Призовий фонд турніру складав 100.000 грн.,

у турнірі приймали участь 54 спортсмени з різних куточків України!

Головна мета змагань - збір коштів на 2 дизельних генератора для ППО Південного командування, передача яких відбудеться 14 грудня в м. Одеса. Також, були зібрані кошти в підтримку: культурного десанту Колі Серги, який провів майже

600 виступів в окопах; психологічної підтримки деокупованих міст України; 36 окремої бригади морської піхоти; 73 навчального центру ЗСУ; 25,89,81,80 окремих десантно-штурмових бригад розвідки.


Організатори змагань підготували трофеї за найліпші виступи у певних категоріях: найвищий донат - тубус від протитанкової керованої ручної ракети (отримав Андрій Майснер); трофейна каска "орка" - за волю до перемоги (отримав Андрій Родіонов); згорівший автомат "орка" - за найліпший результат серед аматорів (отримав Рамін Гасімов); гільза від арт. снаряду - за бездоганне суддівство (отримав Безносюк Олександр); тубус від гранатомета "орків" - за трансляції та інформаційну підтримку (команда PerkunKlestov). На відкритті змагань, головному організатору Юрію Бойко був вручений кий від компанії "AS" за розвиток та підтримку більярдного спорту.

Головними претендентами на перемогу в турнірі вважалися: Білозеров, Клестов, Тарновецький, Радіонов, Перкун, Родіонов, Адамець. Так як це перший турнір, було проведено "сліпий жереб" і одразу сформувалася, так звана, "сітка смерті". У першому колі грає Білозеров-Клестов, переможець виходить на Перкуна, а потім, вірогідніше за все, буде матч з Адамцем.


Перший день турніру

11-00 після відкриття турніру до стола вийшли, напевно, два головних фаворита турніру - Білозеров та Клестов. Треба відмітити, що останні дві зустрічі виграв Дмитро і він був фаворитом цього матчу. Матч проходив у серйозній тактичній

боротьбі, майже у кожній партії, але на цей раз Клестов зміг перервати серію невдач у матчах з Дмитром, і переміг з рахунком 4-2. Далі у Андрія був матч зі своїм кумом Володимиром і він також був сильнішим 4-1, і Клестов проходить далі.

Дмитро Білозеров дуже легко у своєму стилі виграє декілька матчів не програвши ні партії і проходить у наступний день змагань, Володимир Перкун також, досить впевнено обіграв Леоніда Бондаренко та Микиту Адамця 3-0 (Адамець досить несподівано програв свій матч по верхній сітці Миколі Сивохіну і впав у "підвал").

Головні події першого дня - Артем Матвійчук у матчі за вихід в олімпійку обіграв Ярослава Тарновецького 4-2, Микита Гоменюк 4-0 переміг у Андрія Родіонова, Олександр Авдєєв 4-3 з Владиславом Денисовим.

 

Джерело: perkunklestov.info   

 

Джерело: perkunklestov.info   

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України