Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Євген Талов – переможець 1 Туру Ліги Більярду Стріла.

 

13 жовтня завершився 1 Тур Ліги Більярду Стріла. В першому турнірі з нової більярдної гри, українського більярду Стріла, прийняли участь 8 гравців, а саме Євген Талов, Костянтин Кулик, Владислав Косогов, Віктор Барабан, Максим Чубін, Євген Злотницький, Дмитро Куликов і Андрій Желтухін.

Спочатку на турнірі було проведено кваліфікаційний етап. Шляхом жеребу гравців було поділено на дві групи. Два найуспішніші гравці в групи виходили в півфінали.

 

Всі ігри турніру, в тому числі і кваліфікаційні ви можете дивитись на YouTube каналі Strila Billiards.

В групі А з групи вийшли Костянтин Кулик і автор правил більярду Стріла Віктор Барабан. Особливу увагу заслуговує кваліфікаційний матч цієї групи між Костянтином Куликом і Євгеном Злотницьким, в якій Костянтин продемонстрував майже ідеальну гру в більярд Стріла.

В групі В, в ході дуже запеклих баталій, з групи вийшли Євген Талов і Максим Чубін. Неочікувано не зміг пройти кваліфікацію один з найсильніших гравців України Владислав Косогов, який в дуже напруженому матчі програв Максиму Чубіну 1:3.

Півфінальні матчі пройшли за повного домінування фаворитів. В першому півфіналі між Костянтином Куликом і Максимом Чубіним з рахунком 4:0 переміг Костянтин. А в другому півфіналі між Євгеном Таловим і Віктором Барабаном також з рахунком 4:0 перемогу отримав Євген.

 

 

В матчі за 3 місце Максим Чубін переміг Віктора Барабана з рахунком 4:2 і став бронзовим призером турніру.

  

Фінал між Костянтином Куликом і Євгеном Таловим вийшов дуже цікавим і принциповим. Обидва гравці приділили багато часу для тестування більярду Стріла і мали непогані тактичні напрацювання в цю гру. Гра видалась видовищною і дуже цікавою. В результаті в фіналі з рахунком 5:3 переміг Євген Талов і став переможцем 1 Туру Ліги Більярду Стріла. Костянтин Кулик – срібний призер.

 

 

 

Команда Більярду Стріла дякує всім гравцям і глядачам за участь і увагу до нового більярду. Ми будемо продовжувати розвивати український більярд Стріла. Скоро вас чекає ще багато цікавого! 

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України