Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Володимир Смольницький - чемпіон Львівської області серед ветеранів більярдного спорту.

Володимир Смольницький - чемпіон Львівської області серед ветеранів більярдного спорту.

18 травня у базовому клубі ФБСЛо «ЕФФЕ» пройшов чемпіонат Львівської області серед ветеранів більярдного спорту. До участі у цьому турнірі були запрошені усі бажаючі віком з 1973 року народження і старші. Згідно наявних у ФБСЛо даних про вік гравців було розіслано 32 запрошення (окрім анонсу на сайті). На жаль, на запрошення відгукнувся лише кожен четвертий, умовно кажучи. Зокрема, не приїхали на ці змагання багаторазовий переможець «ветеранських» турнірів Святослав Іванів та один з лідерів рейтингу ФБСЛо Петро Кузик. Таким чином у турнірі прийняли участь 8 гравців: Щигель (1953 р/н), Романович (1958), Смольницький (1959), Тесля (1960), Шохін (1962), Мотовиляк (1970), Гриник (1972) та Білевич (1973).

За взаємним погодженням внесли зміни до регламенту проведення турніру: гру «Комбінована піраміда» було змінено на «Комбінована піраміда – кулю знімає суперник». 

У зв’язку з малою кількістю учасників поділ на вікові групи безпосередньо в турнірі не проводили. Жереб розпорядився таким чином, що усі старші 1960-го року народження учасники попали в нижню частину сітки, а молодші згрупувалися у верхній.

Один з фіналістів, Володимир Смольницький, увійшов до фіналу без поразок. Другий фіналіст, Олександр Білевич, програвши першу зустріч, пробивався до фіналу через «підвал» турнірної сітки.

Фінальна зустріч до 4-х перемог виявила цьогорічного переможця чемпіонату Львівської області серед ветеранів більярду – перемогу з рахунком 4:1 здобув Володимир Смольницький.

Результати всіх зустрічей дивитись тут.

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України