Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Леся Біла та Микола Цяска - чемпіони Львівської області з більярдного спорту "Вільна піраміда"
У суботу 27 липня в БК «Зовекс» (вул.Патона, 37), який нещодавно приєднався до списку клубів ФБСЛо, пройшов чемпіонат Львівської області з більярдного спорту у номінації «парний відкритий». Спортсмени у кількості 8 пар (16 учасників, з яких лише троє не спортсмени ФБСЛо) змагались за звання найсильнішої пари у дисципліні «Вільна піраміда». За винятком декількох спортсменів, які не змогли приїхати на цей турнір, взяли участь у змаганнях найбільш рейтингові гравці Федерації, що передбачало запеклу та рівну боротьбу за звання чемпіонів.

Чи не найважче протягом турніру було змагатися парі Біла/Цяска. Їх шлях до фіналу по зустрічах виглядав таким чином: Кузик/Семко – перемога 4:2, Гриник/Плешко – поразка 2:4, Бойко/Фурманчук (нижня сітка) – перемога 4:3, Білич/Клим (півфінал) – 5:1. У фіналі знову зустріч з парою з Трускавця Гриник/Плешко, які до цієї стадії дійшли без поразок, перемігши у півфіналі Кузика/Семка. Фінальний матч тривав 9 партій та приніс перемогу парі Біла/Цяска з рахунком 5:4 і звання чемпіонів Львівської області.

У «бронзовому» матчі за III-тє місце Кузик/Семко обіграли пару Білич/Клим з рахунком 5:3.

А про подробиці перебігу усього турніру ви можете дізнатись, переглянувши турнірну таблицю. Також дивіться фоторепортаж з нагородження призерів на сайті наших партнерів «Галичина спортивна» та на сторінці клубу «Зовекс» у соцмережі Facebook.
 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України