/ Новости бильярдного спорта / Результаты 4-го этапа Кубка Украинского производителя 2013.
Цими вихідними у Львові в базовому клубі ФБСЛо «ЕФФЕ» пройшов один з відбіркових турів турніру «Кубок вітчизняного виробника 2013». За призові місця, які, одночасно, давали путівку у фінальний етап, змагались 13 учасників. Окрім львівських спортсменів на турнір приїхали гравці з Бучача (Калявський, Первак), Коломиї (Богайчук), Борислава (Мотовиляк) та Дрогобича (Васютін).

На жаль, не змогли взяти участь багато провідних спортсменів з Тернополя, Стрия, Трускавця, Червонограда – у кожного були на це якісь певні особисті причини.

Тим не менш, сітка 16/4 до двох поразок, кожна зустріч до 40 куль – і вже у першій партії несподівано фаворит турніру Семко (який до цього на двох рейтингах по цій дисципліні не програв жодної партії!) поступається Фурманчуку. Проте це не завадило йому по «нижній» сітці дійти до ½ фіналу та на цій стадії обіграти Миколу Цяску (40:30). У другому півфіналі Калявський, який до цього йшов без поразок програв Богайчуку (36:40).

Фінальна партія була, як кажуть футболісти, в «одні ворота». Юрій Семко з рахунком 40:15 розгромив Владислава Богайчука, втретє за цей рік вигравши турнір з «довгої американки».

Таким чином з цього етапу до фінального туру відібрались спортсмени:
Юрій Семко (Львів)
Владислав Богайчук (Коломия)
Микола Цяска (Львів)
Віталій Калявський (Бучач)

До речі, у зв’язку з невисокою явкою провідних спортсменів на цей турнір, що частково пояснюється літнім періодом, Президія ФБСЛо не виключає можливості проведення ще одного додаткового відбіркового етапу. Стежте за повідомленнями на нашому сайті.

Результати усіх зустрічей у турнірній сітці, а фоторепортаж з турніру незабаром можна буде переглянути на сайті наших інформаційних партнерів «Галичина спортивна»