Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Микола Цяска – срібний призер у Тернополі.

Микола Цяска – срібний призер у Тернополі.

23-24 листопада в більярдному клубі «Абриколь» (м. Тернопіль) відбувся кубковий турнір з більярдного спорту «Вільна піраміда», присвячений 10-річчю клубу. У рамках проекту «Західноукраїнського пулу» на цей захід Львівська федерація більярдного спорту делегувала трьох спортсменів. На турнірі, у якому прийняли участь 37 спортсменів, ФБСЛо представляли Цяска, Фурманчук та Бойко.

   Також за власною ініціативою у змаганнях виступили спортсмени ФБСЛо Сеник, Полідович, Фенич та Мартин Тарас.

   Велика кількість учасників та, безперечно, сильний їх склад зумовив нелегку боротьбу за призові місця. На жаль, двоє з трьох делегованих спортсменів ФБСЛо вибули з боротьби в турнірі ще до стадії «плей-офф», а Сеник у 1/8 поступився Тимчію з Луцька. За один крок до цього програли по «нижній» сітці свої зустрічі Фурманчук та Бойко. Лише Полідович та Цяска пробились до чвертьфіналу, де, на жаль, гравець з Миколаєва поступився тому ж таки Тимчію.

   А Микола Цяска без поразок дійшов до фіналу, де його чекала зустріч до 6-ти перемог зі Станіславом Тимчієм. Виграючи по ходу зустрічі з рахунком 4:2, Микола не зумів втримати перевагу та поступився з рахунком 4:6.

Источник: http://billiard.lviv.ua

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України