Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Андрій Сеник – володар «Кубку ZOVEX»

49 учасників із шести областей Західної України взяли участь у розіграші престижного турніру, який пройшов цими вихідними в мережі більярдних клубів «ZOVEX».

Спортсмени змагались за звання найсильнішого у дисципліні «Комбінована піраміда». Наймолодшому учаснику цих змагань не було ще й 16 років, а найстаршому виповнилось 65! За результатами першого етапу змагань, який відбувався в БК «ZOVEX» на Патона, до стадії плей-офф вийшли 16 кращих учасників. Другий (фінальний) етап турніру проходив в БК «ZOVEX» на Зеленій.

Регламентом турніру було передбачено 8 призових місць і, враховуючи широку географію учасників та їх сильний склад, до призерів увійшли представники Закарпатської (Сергій Король), Волинської (Станіслав Тимчій та Влад Грановський), Хмельницької (Олександр Дрозда) та Львівської (Святослав Іванів та Ігор Мартин) областей. А у фінал турніру вийшли два представники Тернопільщини – Віталій Калявський та Андрій Сеник (Сеник – без поразок). Фінальна зустріч тривала 7 партій, перемогу з рахунком 5:2 здобув Андрій Сеник.

 

Вітаємо спортсмена ФБСЛо з Тернополя з титулом володаря «Кубку ZOVEX 2014»!  

http://billiard.lviv.ua/  

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України