Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / 1 етап Кубку Львова. Підсумки.
 
1 етап Кубку Львова. Підсумки.

 Традиційно з І етапу Кубка Львова розпочався новий сезон у Львівському більярдному житті. Позмагатись за рейтингові очки у 2016 році в минулу суботу 23 січня у БК «Zovex» на Зеленій зібралось 34 спортсмени.

   Грали 64-ту сітку, де мали багато «хрестів», тому перший тур включив в себе аж дві зустрічі: Кравчук-Антонів та Гарасим-Цимбаляк. Обидві гри мали протилежний характер. Гарасим отримав впевнену «суху» перемогу 3-0, а Антонів натомість виборов право участі в наступному турі в «контрі» 3-2.

   Другий тур змагань був практично «сухим», різниця сил між спортсменами була в більшості випадків нерівною. Фаворити змагань – Сеник, Семко, Фурманчук та Мартин отримали впевнені перемоги, не програвши жодної партії. Так само прохід далі без поразок забезпечили собі Білевич, Вівчарик, Хрущ, Бойко, Самсонов та Гуденко. З однією програною партією пройшли далі Савчак, Семчишин, Клим та Фуканчик. І в «контрі» зігравши всі 5 партій вибороли право грати у верхній частині сітки Антонів та Цяска.

   В два тури «Хрестового підвалу» увійшли лише дві зустрічі, де Гарасим відправив додому Кравчука (3-1), а Полідович – Цимбаляка (3-2).

   По верху в «олімпійку» зустрічі набували все більш важкого ігрового характеру. Тут «сухо» вигравали лише Мартин і Клим, обігравши Антоніва та Семчишина відповідно. Решта ігор були затяжними і навіть «контровими». Так була сформована перша вісімка «олімпійців». Ними стали Мартин, Вівчарик, Савчак, Цяска, Бойко, Клим, Сеник та Фуканчик. Своїх суперників вони чекали вже наступного ігрового дня.

   За вихід з «підвалу» було зафіксовано 2 рахунки 3-1 (так перемагали Антонів над Чегусом та Семчишин над Полідовичем). По 3 «сухих» та «контрових» гри визначили ще шістьох учасників стадії 1/8 фіналу. Без поразок по партіях пройшли Семко, Гуденко та Самсонов. Вони не залишили шансів на подальшу боротьбу Цаценку, Сомику та Перваку відповідно. Для виходу в «Олімпійку» усі п’ять партій довелось зіграти Рему та Хрущу.

   В 1/8 фіналу зав’язалась дуже складна боротьба. В «контрах» Мартин переграв Семка, Міщишин – Вівчарика, Семчишин – Цяску, Рем – Бойка, а Гуденко – Фуканчика. Про кожну з цих зустрічей можна говорити багато. Як мінімум дві сенсаційні перемоги: Міщишина та Семчишина. Якщо Василь переміг хорошою грою і сильною волею, то про програш Цяски (так, саме програш Цяски) можна сказати лише одне – недооцінка суперника. Цим скористався Семчишин. Мартин важкою працею здолав Семка. «Контра» між Ремом та Бойко була достойна фіналу. В п’ятій партії на 7-7 вирішальну кулю зіграв Ростислав. В зустрічах Сеника і Самсонова результати були зворотніми: дві «сухі» перемоги над Антонівим та Климом. Лише Савчак із єдиним рахунком цього туру 3-1 переграв Хруща.

   Весь інтерес, який би мав зростати з кожним етапом змагань, здавалось, вичерпався в 1/8. Тому ¼ і півфіналістів можна було прогнозувати майже точно. Мартин здобуває «суху» перемогу над Міщишином. Савчак з улюбленим рахунком 3-1 переграє Семчишина. Так само поступившись лише одну партію Гуденку з рахунком 3-1 далі йде Сеник. І лише одна «контра» визначає четвертого півфіналіста. Ним стає Віталій Самсонов, який переграє виснаженого попереднім туром Ростислава Рема.

   В матчах за вихід до фіналу Сеник впевнено і «сухо» перемагає Самсонова, а Мартин бере гору над Савчаком із найчастішим рахунком останнього – 3-1.

   У фіналі сенсації не сталось. Андрій Сеник, поступившись лише одну партію і вигравши три, з загальним рахунком 3-1 впевнено перемагає свого друга і в цьому випадку суперника Ігора Мартина. Так після І етапу Кубка Львова Андрій очолює рейтинг цих змагань. Вітаю з перемогою!

За матеріалами: http://billiard.lviv.ua/

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України