Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Чемпіонат Львівської області з більярдного спорту комбінована піраміда 2016. Положення.

„ПОГОДЖУЮ”                                                                                                      „ЗАТВЕДЖУЮ”

Начальник управління                                                                                        Президент Федерації більярдного

Фізичної культури та спорту                                                                             спорту Львівської області

Облдержадміністрації

_____________________Ю.А.Майборода                                                  _______________Толстой В.С.

 

 12 березня 2016р., м.Львів, БК «ZOVEX»

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Чемпіонату Львівської області з більярдного спорту

 КОМБІНОВАНА ПІРАМІДА

присвяченого 25-річчю Федерації більярдного спорту України

 

1. Мета та завдання.

Чемпіонат Львівської області з більярдного спорту комбінована піраміда (далі - Чемпіонат) проводиться з метою:

популяризації більярдного спорту серед жителів міста та області, ведення здорового образу життя;

підвищення рівня майстерності спортсменів - більярдистів м. Львова та Львівської області;

виявлення кращих з числа спортсменів – членів ФБСЛо.

 

2. Місце і терміни проведення змагань.

Чемпіонат проводиться  12-13 березня 2016 року. Реєстрація учасників 12 березня з 9-30 до 10-00, жеребкування о 10-30, відкриття турніру початок змагань – 11:00 (стадія 1 - попередні ігри до двох поразок), 16:00 (стадія 2 - попередні ігри до двох поразок), 13 березня з 11:00 - ¼, ½ фіналу, фінал. Нагородження та урочисте закриття турніру о 18:00. Гравці, які не будуть присутні на відкритті до турніру допущені не будуть. Участь призерів у нагородженні обов’язкова. Гравці, які не будуть присутні на нагородженні, позбавляються призових.

Місце проведення – БК "ZOVEX" м.Львів, вул. Патона 37, тел. (032) 245 98 03

 

3. Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату Львівської області здійснюється Федерацією більярдного спорту Львівської області та БК "ZOVEX".

 

4. Учасники змагань.

До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі спортсмени аматори. Благодійний внесок – 300 гривень. Для юнаків/дівчат віком до 16 років, ветеранів старше 50 років та жінок вступний внесок – 150 гривень.

Спортсмени ФБСЛо сплачують внесок 250 гривень за умови попередньої онлайн реєстрації на офіційній сторінці турніру за адресою: http://www.llb.su/t/1983439.

 

5. Умови проведення змагань.

Змагання проводяться у два етапи (стадії). Стадія 1 - за олімпійською системою до 1/4 фіналу з вибуттям після другої поразки. Гравці, які вийшли до 1/4 фіналу стадії 1, здобувають право участі у стадії 2. Також одразу до стадії два потрапляють вісім кращих гравців згідно загального рейтингу ФБСЛо станом на дату початку Чемпіонату. У стадії 2 змагання проводяться за олімпійською системою до 1/4 фіналу з вибуттям після другої поразки.З 1/4 фіналу – з вибуттям після першої поразки. Відбіркові ігри на стадії 1 проводяться до 3-х перемог (верхня та нижня сітка), Стадія 2 - до 3-х перемог (верхня та нижня сітка). ½  фіналу  та фінал - до 4-х перемог. Форма одягу – згідно з правилами змагань, затверджених ФБС України  - однотонна сорочка, темні брюки(не джинси), жилетка, метелик (по бажанню). Гравці, чия форма не відповідатиме цим вимогам, до стадії 2 допущені не будуть.

Умови і порядок проведення змагань можуть бути змінені за рішенням суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом залежно від кількості учасників.

 

 

6. Нагородження.

Переможець турніру нагороджується кубком. Учасники змагань, які зайняли 1-3 місця нагороджуються грамотами і медалями відповідного ступеню. Учасники, які зайняли 5-8 місця нагороджуються дипломами.

Гарантований призовий фонд турніру – 10000 гривень. В залежності від кількості учасників частина цих коштів може бути виплачена у виді карток безготівкової оплати за час у мережі клубів ZOVEX (при кількості учасників 25 – 32 чол). У випадку кількості учасників більше 32, картками будуть нагороджені гравці, які зайняли 9-15-те місця.

 

 

Це положення є офіційним запрошенням на змагання.

Оргкомітет.

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України