Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Кубок Михаила Сапеляка во Львове. Положение.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення  відкритого турніру  «Кубок Михайла Сапеляка»

з більярдного спорту „ВІЛЬНА ПІРАМІДА”


БК "Еффе" м.Львів, вул. Городницька, 47
24 – 25 листопада 2012р.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ.
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку та популяризації більярдного спорту в Україні та зокрема в Львівській області, підвищення майстерності спортсменів, виявлення найсильніших спортсменів, визначення переможців Відкритого «Кубка Михайла Сапеляка».

1.2. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює Федерація більярдного спорту України (далі - Федерація).
Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «ЕФФЕ», Федерацію більярдного спорту України та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.
Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001 а також цього Положення.
У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія.

1.3. КАТЕГОРІЯ ЗМАГАНЬ.
статус: Відкриті Всеукраїнські
дисципліна: «Вільна піраміда»
рейтинг: так, коеф. = 0,7
залік: особистий

1.4. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРУД ТА ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ І ГЛЯДАЧІВ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

1.5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
До участі у змаганнях допускаються чоловіки і жінки - представники АР Крим, областей України, міст Києва та Севастополя, а також представники з інших країн згідно з поданими заявками.
Кількість учасників - необмежено.

1.6. МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Країна: Україна
Місто: Львів
Клуб: «ЕФФЕ»
Кількість столів: 6+1
Адреса: вул. Городницька, 47
Тел. +38-(032)-252-01-71

1.7. ЗАЯВКИ.
Попередні заявки і попередні іменні заявки надаються відповідно за 2-і доби до початку змагань на електронну пошту info@fbsu.info або в Головну суддівську колегію перед початком змагань (в день реєстрації 23-24.11.2012г.) За адресою: м. Львів, вул . Городницька, 47, більярдний клуб «ЕФФЕ», тел: Тел. +38-067-67-40-988, +38-097-46-74-232.
Представники команд до початку змагань надають мандатній комісії паспорти (особи молодше 16 років - свідоцтво про народження), поіменну заявку, довідку від лікаря про допуск до змагань.

До змагань допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

1.8. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ.
Всі витрати учасників і тренерів на змагання, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.
Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань.
Благодійні внески для учасників з України та інших країн:
- 200,00 грн. з людини;

1.9. ФОРМА ОДЯГУ.
Чорні туфлі, чорні брюки (з тканини зі стрілками, не джинси), біла однотонна сорочка, жилет (за бажанням), краватка-метелик (за бажанням). Одяг учасників повинен бути охайним й акуратним.
Спортсмени, одягнені не по встановленій формі одягу, до ігор не допускаються!

1.10. РОЗМІЩЕННЯ.
З питань розміщення учасників прохання звертатись за тел. 097-46-74-232, Рудевич Олена Миколаївна. 

1.11. НАГОРОДЖЕННЯ.
Переможці змагань нагороджується кубками від організаторів. Переможці та призери змагань - медалями та дипломами відповідних ступенів. Мінімальний призовий фонд 8000 грн, який розподіляється на перші 8 місць.

2. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

2.1. РЕГЛАМЕНТ.
23 листопада з 13:00 до 18:00, 24 листопада з 9.00 до 10.00 - реєстрація в БК «ЕФФЕ» для всіх учасників; 24 листопада о 10:30 - жеребкування;
24 листопада - 11:00 - урочисте відкриття змагань, попередні ігри в БК «ЕФФЕ»;
25 листопада - гри за олімпійською системою,- ½ фіналу та фінал, нагородження призерів.
1-й етап (попередні ігри) - відбіркові змагання до двох поразок. 2-й етап (плей-офф) - змагання за олімпійською системою до однієї поразки. Переможці в особистому заліку серед чоловіків визначаються у півфінальних та фінальних зустрічах. Зустрічі за третє місце не проводяться. Обидва учасники займають третє місце в підсумковому протоколі.

2.2 РЕГЛАМЕНТ ЗУСТРІЧЕЙ.
1-й етап: до 4-х перемог за партіями (верхня та нижня сітка),
2-й етап: до 5-ти перемог за партіями.
Фінал: до 6-ти перемог за партіями

2.3. РОЗПОДІЛ ПРИЗОВОГО ФОНДУ
8000 грн
1 місце 1 х 2500 грн.
2 місце 1 х 1500 грн.
3 місце 2 х 1000 грн.
5-8 місце 4 х 500 грн.

Умови та порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за погодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

Головний суддя змагань – Шохін Сергій (м. Стрий)
суддя міжнародної категоріїУвага! Перед жеребкуванням буде проведено розсіювання спортсменів згідно їхнього поточного рейтингу ФБСЛо, а також, згідно регіонального принципу для учасників з інших областей.

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України